Total 12 Backlink

All Backlink

Cleo

Cleo | Place vector icons anywhere using an icon font.

This component is using the fantastic Font Awesome icon font, a project by Dave Gandy. Altogether Font Awesome provides more than 300 symbols and glyphs for web-related actions. Icon fonts are great, because they enable you to easily change color, size and more via CSS. They are scalable vector graphics, which means that they look great on high-resolution displays.

kepuza

Blitzer Clark | HostGator's Linux VPS Hosting is an ideal bridge between shared hosting and dedicated servers. VPS plans can be completely customized to match your s

HostGator's Linux VPS Hosting is an ideal bridge between shared hosting and dedicated servers. VPS plans can be completely customized to match your specific hosting needs and upgraded anytime as your site grows. It's a great way to start small but still have the ability to scale up very quickly.

With full root access, you're able to install advanced software and completely customize virtually anything as if your VPS were a dedicated server without the cost of one. For easy administration, cPanel is available.


Jamesfmt

Jamesfmt | DURUJ - event and show design

We listen to you more in order to increase your sharings and to make your happy day special.

Just for this day we take you to the story you want or to the period you want.

Our concept adventure : Wherever the place is, we can make you the hero of your story.

Party,launch,special days for personal and corporate events...


MarlysEOR

MarlysEOR | The best drinks start with the best base - Absolut Vodka

From there, drinks can be simple as a Collins, or as advanced as the winning drink from the Absolut Invite competition. They can also be batched as a punch, or even frozen into a slush. The possibilities are endless, but the most important thing is that they are enjoyed with friends and a smile.
crolbxdbc

crolbxdbc | Topaz İstanbul Restaurant

Modern Akdeniz yemekleri ile Osmanlı mutfağının olağanüstü lezzetlerini sunan Topaz , 10 Kasım 2007 tarihinden bu yana hizmet vermektedir. Gümüşsuyu’nun merkezinde, Avrupa ve Asya kıtalarını birbirinden ayıran boğazın nefes kesen manzarasına sahip ödüllü restoranımız, kaliteli servisi ile rafine lezzetlerin peşindeki yerli ve yabancı misafirlerin popüler seçimidir. “İstanbul’un Cevheri” mottosuyla hizmet verdiğimiz restoranımızda haftanın yedi günü, öğle ve akşam servisine açıktır. Yoğun iş gününün ardından alınacak kokteyl ve aperatifler için mükemmel, dinlendirici ve kusursuz şekilde hazırlanmış bar ve lounge bölümlerimiz,Topaz’ı eşsiz kılan diğer özelliklerdir. Sınırlarımızı sürekli zorlayarak cesaretli bir itibar yarattık. 2007, 2008 ve 2011 yılları boyunca,İtalya, İspanya, Yunanistan ve Fransa'dan uluslararası şefleri mutfağımıza davet ettik. Onların mirası halen Topaz Akdeniz menüsünde yaşamaktadır. 2008 - 2009 -2010 kış sezonu boyunca, Türkiye'yi yeni bir konseptle tanıştırdık ve hazırladıgımız degüstasyon menülerimizle misafirlerimize yemek keşfi deneyimleri yaşattık. Akdeniz ve Osmanlı mutfaklarının özenle seçilmiş yemekleri ile hazırlanan mönüleri, sommelierimiz tarafından seçilen farklı şaraplarla eşleştirerek misafirlerimizin damak zevkine sunduk. Bu canlı ve kozmopolit şehrin kalbinde yer alan Topaz, sakin atmosferini AKS Mimarlık'tan Nur Kanatlı ve Murat Öztürk'e borçlu... Topaz taşının sakinleştirici ve dinlendirici özelliklerinden yola çıkarak, İstanbul'un kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için adeta huzurlu bir hava yarattılar. Restoranın kendine özgü modern dekorunu yaratırken de Topaz taşının aynı özelliklerinden faydalandılar. Uluslararası üne sahip tasarımcı Koray Özgen, güçlü çizgilerin böldüğü gösterişli iç mekan dizaynı ile Boğaz'ın kristal suyunu birleştirerek şehrin keskin manzarasını çerçevelerken, kendine has geometrik tasarımlarla çarpıcı bir iç dizayn geliştirdi.
Unlinyclelm

Unlinyclelm | Beronal Prefabrik Ev

Hayalinizdeki Evi Tasarlayarak Sahip Olmanız Hiç Bu Kadar Basit Olmamıştı… İster SİZ Tasarlayın İsterseniz BİZİM Tasarladıklarımızdan Faydalanın… Yani SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM..
WilliamCelo

WilliamCelo | İsmail YK

Doğduğu günden bu yana müzikle uğraşan beş kardeşin en küçüğü olan İsmail YK, 5 Temmuz 1978 yılında Almanya´nın Hamm şehrinde dünyaya gelmiştir. Müziğe küçük yaşlarda adım atan ‘İsmail YK’ 13 yaşında kardeşleriyle birlikte sahne hayatına başlamıştır. İsmail YK birçok müzik enstrümanlarını başarı ile çalıyor. Ayrıca stüdyosunda kardeşleriyle beraber aranje ve müzik yönetmenliği yapmakla birlikte çok başarılı ‘Söz ve Müzik’ yazarıdır. ’Seda Sayan, Alişan, Ebru Yaşar, Kibariye’ gibi sanatçılara birçok beste vermiş, aranjörlük yapmıştır. 1995 yılında ise profesyonel müzik hayatına adım atmıştır. 1996 yılında Yurtseven Kardeşler grubuyla „Bir Tek Sen“ adlı ilk albümü piyasada yer almıştır . 1998 yılında Yurtseven Kardeşlerin „Hop De Bakım“ ve „Canın Çıksın İnsafsız“ gibi şarkılarında bulunduğu „Toprak“ adlı albümü çıkmıştır.
  • 1
  • 2